Úvod » VÝSLEDKY » 2018

Krajské přebory v Týnci

publikováno 13.02.2018

Do Týnce vyrazila početná výprava závodníků kategorie U13, U15, U21 a družstvo mužů.

V mladším žactvu  získal Max Bolmhagen první místo v kategorii +60kg, když jeden z jeho soupeřů byl o 30kg těžší. Vítězství je o to cenější, že Max dlouho netrénoval po operaci slepého střeva, asi při vědomí, že jeho fyzička je ještě slabší, oba zápasy vyhrál do půl minuty.
Verča Šebková se umístila na stříbrné příčce.
Třetí místo doslova vydřel Adam Bednář.
Ostatním závodníkům se tolik nedařilo, musí si zažít přechod do vyšší kategorie. U Tomáše byl slabší výsledek ovlivněn také předchozí nemocí. Za pozornost stojí i to, Jirka Cihelka vyhrál svůj první soutěžní zápas.
V kategorii starších žáků Honza Smělý porazil všechny své soupeře a získal zlato, Vašek Pokorný se umístil na druhém místě. Oba tito závodníci poté přispěli ke druhému místu družstva Kladna v soutěži družstev.
Martinovi se nedařilo.
Terka neměla soupeřku, tak absolvovala jen přátelské utkání a to vyhrála.
Mezi juniory získali Marek Novák, Michal Novák a Adam Svítek první místa. Jára Kukač byl stříbrný a Lukáš Košičár bronzový.
Kubovi a Jirkovi se tentokrát nedařilo.
Družstvo mužů ve složení Lukáš Novakovský, Michal Novák, Adam Svítek, Dan Štrop a Vláďa Kordík po dvou letech získali pro Kralupy přebornický titul v soutěži družstev mužů.