Úvod » VÝSLEDKY » 2018

Český pohár Jablonec

publikováno 21.03.2018

Výsledky ČP 17.-18.3.

17. a 18.3. jsme se zúčastnili závodů Českého poháru v Jablonci. 17.3. probíhaly soutěže žáctva.
V kategorii mladších žáků se nám moc nedařilo, Adam vyhrál svůj první zápas, ale ve druhém prohrál a soupeř ho nevytáhl, Stefka měla 5 soupeřek a děvčata se prala každá proti každé. Stefka vyhrála 2 zápasy a skončila tak na 4.místě. Verča měla pavouka, první zápas prohrála, soupeřka jí sice vytáhla, ale i v opravách prohrála a v soutěži skončila.
V kategorii starších žáků Honza vyhrál první zápas, druhý prohrál a soupeř do oprav nevytáhl. Martin prohrál hned svůj první zápas a soupeř ho do oprav nevytáhl. Vašek sice svůj první zápas prohrál, ale soupeř byl kvalitbní, takže ho vytáhl do oprav, tam třikrát zvítězil a dostal se do boje o třetí místo. Tento zápas bohužel prohrál, i když několikrát měl soupeře "na lopatě" nedokázal hodit.Všichni starší žáci vědí, na čem by měli zapracovat, ale to musí především chtít oni.
18.3. bojovali o medaile dorostenci a junioři.
V dorostencích sice Marek vyhrál svůj první zápas, potom ale prohrál s Turchichem, který ho vytáhl do oprav, ale tam prohrál a tím skončil na nebodovém místě. Ambice před sezonou byly velké, ale zatím se nedaří.Jirka prohrál hned v prvním zápase a tím skončil, stejně tak jako Petr.
V juniorech Marek po zlepšeném výkonu, získal druhé místo, když prohrá jeden zápas a třikrát vyhrál. Umístění hezké, ale bylo by potřeba bodovat zejmína v kategorii dorostu. Michal měl velmi dobrý los, bohužel toho nedokázal využít a po prohrách se soupeři, které už dokázal porazil obsadil 5.místo, jeho zápasová bilance je 2/2. Adam prohrál svůj úvodní zápas, ale dostal se do repasáže, kde 3x zvítězi a obsadil třetí místo.